Praktické info

Vstupné

Děti: 30 Kč (děti do 3 let vstup zdarma); zvýhodněné vstupné pro školní celky: 20 Kč/dítě, pedagogický doprovod zdarma (pro registraci školních celků prosím kontaktujte p. Milana Dudka: dudek@nsm.cz)
Dospělí: 50 Kc

Vozíčkáři: ZTP a jedna osoba doprovodu zdarma.

Upozornění: stanoviště motokáry a fyzioterapie jsou placená. Jízda na obří skluzavce je zdarma v rámci dopoledního programu pro školy, od 12:00 hod. jsou jízdy placené. Podrobnosti naleznete v profilu stanoviště.

Pokyny a možnosti vstupu pro účastníky T-Mobile Olympijského běhu

  • Hlavní vstup: registrace včetně platby 370 Kč a obdržení ID pásky a pokladního dokladu
  • Zadní vstup: zakoupení pásky za 370 Kč, obdržení ID pásky T-mobile běh, poté přesun k registraci u hlavního vchodu, obdržení startovního balíčku a případného dokladu o zaplacení
  • Doprovod: 1 dětský doprovod vstup zdarma, dospělý doprovod musí zaplatit vstupné na Festival Sportu (50 Kč). Při trase trati je možné fandit mimo areál Festivalu Sportu (bez nutnosti platit vstupné). Děkujeme za pochopení.

Plánek stanovišť

Ke stažení:

Přístup do areálu

Na Festival Sportu se nejsnáze dostanete přes OC Plzeň Plaza, odkud bude hlavní vstup do amfiteátru i parku za řekou. Využít můžete také zadní vstup do areálu od Lochotínské ulice. Zároveň si dovolujeme upozornit na uzavření cyklostezky a omezení přístupu do areálu za řekou bez platné vstupenky na Festival Sportu. Děkujeme za pochopení.

Parkování

Pro návštěvníky Festivalu Sportu parkování zdarma v garážích u OC Plzeň Plaza.

Občerstvení

Po sportovním výkonu, ale třeba i jen po fandění nebo procházce jednotlivými stanovišti Festivalu Sportu vyhládne a je potřeba nezapomínat také na správný pitný režim a stravování. K občerstvení při Festivalu Sportu můžete využít restaurace a kavárny v OC Plzeň Plaza nebo stánky s občerstvením přímo v rámci areálu. Tam budou k dispozici stánky s teplým občerstvením, zdravou stravou, Matcha tea nebo cukrovou vatou.