Program Festivalu Sportu

21. 6. 2017, OC Plzeň Plaza a přilehlý areál, 8:30 – 21.00 hod.

Sportovní stanoviště: 8:45 – 18:00 hod.

Podívejte se na seznam stanovišť.

Program na vnitřním pódiu:

8:30 hod.: B-original – Hip hop, StreetDance – Absolutní vítězi Taneční skupiny roku 2016, Mistři ČR
9:30 hod.: MZ Dance Team Plzeň – latinsko-americké tance, děti 1. místo soutěž 2017
10:30 hod.: MOVE IT – Miroslava Gebouská – veselý hravý Bollywood, historicky 1. Miss Orient
11:30 hod.: B-original – Hip hop, StreetDance – Absolutní vítězi Taneční skupiny roku 2016, Mistři ČR
13:30 hod.: Iveta Fiřtová a Petr Liška – Latinsko- americké tance
14:30 hod.: MOVE IT – Miroslava Gebouská – veselý hravý Bollywood, historicky 1. Miss Orient
15:30 hod.: Taneční skupina TWIN – 1. místo Dance tour 2017, 2. místo Czech Dance Masters 2017
16:30 hod.: MZ Dance Team Plzeň – latinsko-americké tance,  děti 1. místo soutěž 2017

17:15 hod.: Blok vystoupení dětí i dospělých tanečníků různých stylů
MZ Dance Team – děti, Taneční skupina TWIN – děti, Tanec v Plzni – latinsko- americké tance, MOVE IT – Bollywood a Tribal, A-Frash D.C., TS BASTET – děti,  Lentilky TJ Sokol Lhota – mažoretky děti, Renata Oreská – finalistka Dívka talent – Latinsko-americké tance,  Moxie pohybové studio – kombinace Zumba Fitness a Aerobicu, Natálie Pikešová, TS HELY Dance – show dance

Program na venkovním pódiu (amfiteátr):

8:35 hod.: rozcvička
8:45 hod.: zahájení FS 2017
8:50 hod.: rozcvička
9:05 hod.: Blok tanečních vystoupení
– Lentilky TJ Sokol Lhota – mažoretky
– MOVE IT –  Mirka Gebouská – Bollywood
– MZ Dance Team Plzeň – Latinsko-americké a standardní tance
– B-Original – Street dance, Hip Hop

9:30 hod.: Autogramiáda hráčů HC Škoda Plzeň Alexandra Hyláka a Míry Svobody (lední hokej)
9:35 hod.: Vyhlášení soutěže
9:40 hod.: Slovo s vítězi soutěže
9:45 – 9:55 hod.: František Berka (předseda správní rady Nadace sportující mládeže) – představení Nadace sportující mládeže a její činnosti
10:00 hod.:  Autogramiáda hráčů Talent Plzeň Michala Tonara a Davida Poloze (házená)
10:20 hod.: Přemysl Švarc – workshop na téma Sport a zdravý životní styl
10:35 hod.: Vyhlášení soutěže
10:40 hod.: Slovo s vítězi soutěže
11:00 hod.: Dětský konzert – skupina Sedmý smysl
11:35 hod.: Vyhlášení soutěže
11:40 hod.: Slovo s vítězi soutěže
11:45 hod.: Poděkování školám za účast
12:35 hod.: Vyhlášení soutěže
12:40 hod.: Slovo s vítězem soutěže
13:05 hod.: Blok tanečních vystoupení
– B-Original – Street dance, Hip Hop
– Petr Liška & Iveta Fiřtová – latinsko-americké tance
– Moxie pohybové studio – kombinace Zumba Fitness a Aerobicu
– Lentilky TJ Sokol Lhota – mažoretky

13:35 hod.: Vyhlášení soutěže
13:40 hod.: Slovo s vítězem soutěže
14:35 hod.: Vyhlášení soutěže
14:40 hod.: Slovo s vítězem soutěže
15:05 hod.: Aikido Plzeň – Bohemia Aikikai
15:15 hod.: JUMPING – Divišová Jana
15:35 hod.: Vyhlášení soutěže
15:40 hod.: Slovo s vítězem soutěže
15:45 – 15:55 hod.: Helena Hodanová – workshop Pohyb maminek s dětmi
16:05 hod.: Blok tanečních vystoupení
– Lentilky TJ Sokol Lhota – mažoretky
– Petr Liška a Iveta Fiřtová – latinsko americké tance
– MOVE IT –  Mirka Gebouská – Tribal
– Renata Oreská – Latinsko-americké tance
– Taneční skupina TWIN

16:00 – 16:30 hod.: Autogramiáda basketbalistky Ilony Burgrové (účastnice OH, stříbrná z MS 2010, účastnice ME) a Kateřiny Berouškové (česká reprezentantka v běhu na lyžích)
16:35 hod.: Vyhlášení vítězů dětských závodů T-Mobile OH běhu,  Vyhlášení soutěže
16:45 hod.: Představení projektu RUN Praha – Plzeň
17:05 hod.: T-Mobile OH běh – rozprava
17:05 hod.: T-Mobile OH běh – rozprava
17:10 hod.: T-Mobile OH běh – rozcvička
17:15 hod.: start 5km
17:20 hod.: Blok tanečních vystoupení
– Taneční skupina TWIN
– Tanec v Plzni  – Rueda de Casino
– Moxie pohybové studio – kombinace Zumba Fitness a Aerobicu
– MZ Dance Team Plzeň – Latinsko-americké a standardní tance  – děti

17:45 hod.: vyhlášení soutěže
17:50 hod.: T-Mobile OH běh – rozprava
17:55 hod.: T-Mobile OH běh – rozcvička
18:00 hod.: T-mobile OH běh
18:05 hod.: Blok tanečních vystoupení
– Lentilky TJ Sokol Lhota – mažoretky
– MZ Dance Team Plzeň – Latinsko-americké a standardní tance  – děti
– MOVE IT –  Mirka Gebouská a skupina – Tribal
– Tanec v Plzni  – Salsa Timba
– Afrash D.C. – hip hop

18:50 hod.: Taneční vystoupení
– Taneční skupina TWIN
– MOVE IT –  Mirka Gebouská a skupina – Tribal

19:15 hod.: T-Mobile OH běh – vyhlášení
19:45 hod.: DJ Robo

Harmonogram T-Mobile Olympijský běh:

» Registrace do T-Mobile Olympijského běhu (odkaz se otevře v novém okně a směřuje na externí web pořadatele závodu)

15:00 – 15:45 hod.: Výdej startovních balíčků na místě/registrace na místě/ pro děti
15:30 – 16:30 hod.: Výdej startovních balíčků na místě/registrace na místě/ pro dospělí na 5 km
15:30 – 17:30 hod.: Výdej startovních balíčků na místě/registrace na místě/ pro dospělí na 10 km
16:15 hod.: Start dětského závodu na 500 m
16:25 hod.: Start dětského závodu na 1000 m
16:35 hod.: Vyhlášení vítězů dětských závodů
17:05-17:10 hod.: Rozcvička
17:10 hod.: Start na 5 km
17:50-59 hod.: Rozcvička
18:00 hod.: Start na 10 km
18:30-18:45 hod.: Přivítání vítěze a dalších běžců
19:15-30 hod.: Vyhlášení vítězů
19:45 hod.: DJ Robo

Doprovodný program a soutěže pro děti budou připraveny od 15:00

Změna programu vyhrazena.