Praktické info

Vstupné

Děti: 30 Kč; zvýhodněné vstupné pro školní celky: 20 Kč/dítě, pedagogický doprovod zdarma (pro registraci školních celků nás prosím kontaktujte: fs@nsm.cz)
Dospělí: 50 Kc

Vozíčkáři: ZTP a jedna osoba doprovodu zdarma.

Plánek stanovišť

Ke stažení:

Přístup do areálu

Na Festival Sportu se nejsnáze dostanete přes OC Plzeň Plaza, odkud bude hlavní vstup do amfiteátru i parku za řekou. Využít můžete také zadní vstup do areálu od Lochotínské ulice. Zároveň si dovolujeme upozornit na uzavření cyklostezky a omezení přístupu do areálu za řekou bez platné vstupenky na Festival Sportu. Děkujeme za pochopení. Pouze dopoledne (do 10:30 hod.) bude pro školní celky otevřen ještě boční přístup od Plazy.

Parkování

Pro návštěvníky Festivalu Sportu parkování zdarma v garážích u OC Plzeň Plaza.

Občerstvení

Po sportovním výkonu, ale třeba i jen po fandění nebo procházce jednotlivými stanovišti Festivalu Sportu vyhládne a je potřeba nezapomínat také na správný pitný režim a stravování. K občerstvení při Festivalu Sportu můžete využít restaurace a kavárny v OC Plzeň Plaza nebo stánky s občerstvením přímo v rámci areálu. Tam budou k dispozici stánky s teplým občerstvením, zdravou stravou, Matcha tea nebo cukrovou vatou.

Návštěvní řád

  • Návštěvní řád Festivalu Sportu 2019 (PDF)