Pro školy

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO PŘIHLÁŠENÉ ŠKOLY:

DATUM: čtvrtek 20. červen 2019
MÍSTO: OC Plzeň Plaza + přilehlý park

POKYNY A DOPORUČENÍ:

 1. Hlavní vstup je okolo OC Plzeň Plaza, naproti hasičům. Prosíme, využijte tento vstup, pokud půjdete zepředu, niklov přes OC. Další možnost vstupu je zezadu parku a z boku. Viz. plánek stanovišť v příloze.

2. Zahájení Festivalu Sportu 2019 je v 8:45 hod., vstup možný již od 8:00 hod., v 8:20 hod. bude přivítání a poté bude následovat rozcvičení. Orientační plánek stanovišť si můžete stáhnout níže na této stránce, můžete se podívat také na program Festivalu Sportu nebo na abecední seznam stanovišť s jejich představením.

3. Pro rychlejší odbavení u vstupu si prosím připravte přesnou částku na vstupné za všechny děti.

4. Děti platí 20,-Kč/osoba, pedagogický doprovod má vstup zdarma.

5. Po zaplacení děti dostanou pásek, který si upevní na ruku. Tento pásek platí i na odpolední vstup. Kdo tedy bude chtít přijít i odpoledne, nebude si pásek sundavat.

6. Na stanovištích Vodní skluzavka a Paddleboard se děti řídí provozním řádem těchto stanovišť. Vstup je na vlastní nebezpečí. Doporučujeme vzít s sebou plavky, věci na převlečení, ručník, vlastní kruhy nebo jiná nafukovadla.

7. Doporučujeme vhodné oblečení a obuv pro sportování. V případě deštivého počasí pláštěnku. V opačném případě opalovací krém.

8. V areálu bude drobné občerstvení, zmrzlina. Dále mohou účastníci využít restaurace a kavárny v OC Plaza.

9. Některá stanoviště mohou být zpoplatněna nad rámec základního vstupného. Jedná se o stanoviště motokáryVodní skluzavka je v rámci dopoledního programu určeného přednostně pro školní celky zdarma. Od 13:00 hod. se platí 20 Kč/jízda.

DALŠÍ INFORMACE:

Další informace naleznete v sekci Praktické info nebo nás kontaktujte:

email: fs@nsm.cz

 

Návštěvní řád

Plánek stanovišť

Ke stažení: