Pro školy

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO PŘIHLÁŠENÉ ŠKOLY:

DATUM:
MÍSTO:

POKYNY A DOPORUČENÍ:

 1. Hlavní vstup je okolo OC Plzeň Plaza, naproti hasičům. Prosíme, využijte tento vstup, pokud půjdete zepředu, niklov přes OC. Další možnost vstupu je zezadu parku a z boku. Viz. plánek stanovišť v příloze.

2. Zahájení Festivalu Sportu 2020 je v 8:45 hod., vstup možný již od 8:00 hod., v 8:20 hod. bude přivítání a poté bude následovat rozcvičení. Orientační plánek stanovišť si můžete stáhnout níže na této stránce, můžete se podívat také na program Festivalu Sportu nebo na abecední seznam stanovišť s jejich představením.

3.  Na stanovištích Vodní skluzavka a Paddleboard se děti řídí provozním řádem těchto stanovišť. Vstup je na vlastní nebezpečí. Doporučujeme vzít s sebou plavky, věci na převlečení, ručník, vlastní kruhy nebo jiná nafukovadla.

7. Doporučujeme vhodné oblečení a obuv pro sportování. V případě deštivého počasí pláštěnku. V opačném případě opalovací krém.

8. V areálu bude drobné občerstvení, zmrzlina. Dále mohou účastníci využít restaurace a kavárny v OC Plaza.

9. Některá stanoviště mohou být zpoplatněna nad rámec základního vstupného. Jedná se o stanoviště motokáryVodní skluzavka je v rámci dopoledního programu určeného přednostně pro školní celky zdarma. Od 13:00 hod. se platí 20 Kč/jízda.

DALŠÍ INFORMACE:

Další informace naleznete v sekci Praktické info nebo nás kontaktujte:

email: fs@nsm.cz

 

Návštěvní řád

  • Návštěvní řád Festivalu Sportu 2020

Plánek stanovišť

Ke stažení:

  • Orientační plánek stanovišť ve formátu PDF – připravujeme
  • Orientační plánek stanovišť ve formátu JPG – připravujeme