Ulovíte si na Festivalu Sportu autogram sportovních osobností?

Součástí programu Festivalu Sportu jsou i autogramiády. Jak by se vám v památníčku vyjímal podpis mistrovských házenkářů Talentu M.A.T. Plzeň, hokejistů HC Škoda Plzeň nebo některého z olympioniků?

V dopoledním programu čeká především na děti z mateřských a základních škol autogramiáda házenkářů Talentu M.A.T. Plzeň, kteří letos obhájili mistrovský titul. Jejich autogramiáda proběhne od 10:50 do 11:15 hod. a zúčastní se jí Petr Linhart, Karel Šmíd a David Poloz. V pohotovosti určitě budou i foťáky v mobilech, protože borci z Talentu ukáží nejen zlaté medaile, ale i mistrovský pohár. A fotka s pohárem nebo s některým z hráčů je pěkná památka, která se bude hezky vyjímat i na vašem facebookovém profilu 😉

V době od 15:30 do 16:30 hodin si na své přijdou hlavně fanoušci plzeňských hokejistů. Podpisy budou rozdávat hráči HC Škoda Plzeň David Sklenička a Branislav Kubka.

A aby toho nebylo málo, od 18:45 hod. bude možné ulovit podpis Přemka Švarce, českého reprezentanta v triatlonu a účastníka olympijský her v Londýně. Přemka o možnost kvalifikovat se na letošní OH v Riu připravilo nepříjemné zranění. To, jakým způsobem o možnost startu na olympiádě do poslední chvíle bojoval, ale může být inspirací pro nejednoho malého sportovce.

Mimo oficiální autogramiády se na Festivalu Sportu budou pohybovat i další sportovní osobnosti. Plzeňský kraj a město Plzeň chystá přivítání olympijských medailistů, které bude předcházet promítání medailonků olympioniků z Plzně a Plzeňského kraje, kteří se kvalifikovali na OH do Ria.

Máte tak šanci odchytit na podpis třeba Martinu Straku (zlato, lední hokej, Nagano 1998), Jana Kůrku (zlato, sportovní střelba, Mexiko 1968), Vladimíra Jarého (stříbro, házená, Mnichov 1972) nebo Miroslava Vargu (zlato, sportovní střelba, Soul 1988). Na velkoplošné obrazovce zároveň budou k vidění záznamy z olympiád, na kterých tito sportovci vybojovali cenné kovy.

A zapomenout nemůžeme ani na autogramiádu Aničky Palkové, baletky z pořadu Tvoje tvář má známý hlas, ve kterém svým vystoupením okouzlila televizní diváky. Ta se bude podepisovatv rámci hodinového bloku tanečních vystoupení, které začíná od 16:30 hod. na stanovišti č. 3 (taneční podium uvnitř OC Plzeň Plaza).